Technologia
druk
Treści źródłowe: pixabay

Hydrografika – niestosowana dotąd metoda druku!

Hydrografika to jedna z nowoczesnych metod , która pozwala otrzymać kolorowe wydruki. Metoda ta należy do technologii FDM. Hydrografika to metoda dostępna od stosunkowo niedawna. Pozwala na przenoszenie wzorów graficznych , które znajdują się na specjalistycznej folii. Aby proces ten można było przeprowadzić, niezbędna jest woda. Hydrografika może być wykorzystana do pokrycia naprawdę różnych przedmiotów, jest wykorzystywana między innymi przy podczas wykonywania tuningu optycznego aut, motocykli i quadów.
firma
Twórca artykułu: istock
Treści źródłowe: istockphoto.com

Chcesz otworzyć firmę, ale nie masz na ten cel oszczędności? To nie kłopot, istnieje fundusz dzięki jakiemu sobie poradzisz

Fundusz zalążkowy to niezwykle intrygująca opcja dla startujących firm. Można dzięki temu otrzymać widowiskową dotację w wysokości aż dwustu tysięcy euro. Jak zdobyć takie środki? Należy wymyślić właściwie ciekawy pomysł na firmę. Fundusz wesprze nas w sprawie startu firmy, pomoże napisać biznesplan i strategię działania. Co więcej, jest w stanie udostępnić lokal na siedzibę i dofinansuje wdrażanie nowego produktu lub usługi. Co w zamian? Fundusz będzie miał udziały w przedsiębiorstwie, lecz nie więcej niż pięćdziesiąt procent udziałów.
telebim
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl

Telebim jako nowoczesne rozwiązanie techniczne? Na czym faktycznie polega działanie telebimu, co to tak naprawde jest?

Telebim, zazwyczaj nazywany też jako ekran led, to niezwykle skomplikowane w zakresie konstrukcji urządzenie do rzucania obrazów które nie zawierają śladu ruchu oraz dynamicznych. Matryca telebimu produkowana jest z lampek diodowych, które charakteryzuje duża siła emisji światła . Teraz, z reguły mamy szansę zobaczyć technologie typu 2RGB, RGB i SMD.
finanse
Twórca artykułu: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obieg faktur w firmie możemy polepszyć. Potrzeba ciekawych rozwiązań, które są już dostępne

Standardem w polskich przedsiębiorstwach, jak i tych zagranicznych jest zwykły obieg faktur zakupu. Czy taki obieg jest wystarczający, czy nie ma z nim problemów? W niektórych sytuacjach takie dokumenty odsyłane są do sekretariatu albo działów biznesowych przedsiębiorstwa.
LED
Twórca artykułu: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uzyskać w swojej firmie wydajne i przyjazne dla środowiska światło

Oświetlenie LED-owe to w dzisiejszych czasach wspaniały przykład technologii, jaka jest przy tym użyteczna, ekonomiczna , a także energooszczędna. Nie bez powodu jest tak nieraz wykorzystywana w najrozmaitszych miejscach – od oświetlenia dróg aż po niewielkie lampy i części współczesnej elektroniki. Teraz dobrze jest przekonać się samemu, jak doskonale może się sprawdzić światło LED-owe w działalności komercyjnej – przykładowo halach produkcyjnych, marketach, laboratoriach , a także mniejszych sklepach.
wizytówka elektryk
Twórca artykułu: Grumpy Chris

Wizytówka dla elektryka - a więc, jak pokazać profesjonalizm niskim kosztem

Wbrew pozorom obecnie każdy, kto ma w posiadaniu przedsiębiorstwo, albo pracuje wewnątrz miejscu, gdzie liczy się osobiste podejście i własna inicjatywa ma możliwość nosić przy sobie coś, na jakiej zawarte będą wszelkie potrzebne informacje na jego temat oraz tego, czym się zajmuje.
led
Twórca artykułu: Mike Mozart
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED - co należałoby wiedzieć o jego ułomnościach oraz wartościach?

Oświetlenie LED cieszy się aktualnie rosnącą popularnością i sporo osób decyduje się na ten właśnie sposób oświetlenia. Na rynku możemy z łatwością znaleźć przeróżne typy i rodzaje żarówek ledowych, takie jak żarówki LED gu10, jakie wydzielają zimne światło i posiadają niemało cennych wartości.
Nauka angielskiego
Twórca artykułu: U.S. Embassy Tel Aviv
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Angielski to bardzo istotny język współczesnego globu

Żyjemy w bardzo interesującej dobie. Obecna technologia ofiarowuje nam opcje, o których nawet nie śniło się marzyli przedstawiciele poprzednich pokoleń. Ogromna przepaść dzieli nawet młodość naszych rodziców a czasy, w których dojrzewamy my.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.