Billboard
billboard
Twórca artykułu: Iain Patterson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sam billboard może nie wystarczyć. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia wiedza, ażeby go dobrze wyeksponować

Jaki billboard spowoduje, że reklama będzie skuteczna? Jak stworzyć taki rodzaj wielkoformatowego przekazu reklamowego, który będzie gwarantował dobrą skuteczność? Mnóstwo osób, które zajmują się wymyślaniem reklam zewnętrznych za najważniejsze uważa kierowanie się gustem, kreatywnością czy wyszukaną oprawą, w międzyczasie jednak nie pamiętając o najważniejszym zadaniu billboardu, czyli, żeby dokonać sprzedaży, trzeba umieć przyciągnąć wzrok, przekaz reklamowy musi zapaść w pamięć. W ten sposób został najlepiej wymyślony billboard.
telebim
Twórca artykułu: FlexVision.pl
Treści źródłowe: FlexVision.pl

Czy planowaliśmy aby wynająć telebim?

Jeśli decydujemy się na umieszczenie swojej reklamy na ekranie, tak aby każdy miał możliwość ją zobaczyć, to powinniśmy mieć gwarancję, że będzie ją widać w każdych warunkach, dzięki czemu przez cały czas będzie miała szansę wypełniać własne zadanie. Przez to najlepiej zrobimy, jeśli w tym celu wynajmiemy telebim, który świetnie spisze się w różnych warunkach.
Reklamy, bilbordy, telebimy
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Reklamy wielkoformatowe w połączeniu z nowatorskimi pomysłami na przedstawienie graficzne mogą dać dobre rezultaty.

Profesjonalne przeprowadzenie działań przedwyborczych przymusza aspirującego do zastosowania środków, które zwiększą skuteczność jego przedsięwzięć. Sprawdzone w tej walce będzie użycie afiszu, billboardu czy innego typu reklamy zewnętrznej jak np. banneru. Plakat jest jednym ze szczególnie klasycznych narzędzi rywalizacji przedwyborczej.
telebim
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl

Telebim – sposób na ciekawą oraz wyjątkowo skuteczną reklamę

Sporo osób zastanawia się, jaka reklama w dwudziestym pierwszym wieku jest najskuteczniejsza. Zdecydowanie można wyróżnić dużo rozmaitych czynników, ale znaczna liczba zdecydowanie się zgadza, że reklamy muszą być umieszczone w rzucającym się w oczy miejscu, przykuwać uwagę i być charakterystyczne. Każdy człowiek biznesu dobrze wie, że nawet najlepsze i najbardziej opłacalne dla nabywców oferty nie pozostaną kupione, jeżeli nikt nie wie o ich istnieniu. Zarazem często okazuje się, że tradycyjne billboardy nie wystarczają, ponieważ przestrzeń miejska jest nimi przepełniona.
billboardy reklamowe wzdłuż ulicy
Twórca artykułu: Daniel Oines
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sieć telebimów w branży reklamowej

Billboard to nośnik promocji o sporych wielkościach, najczęściej występującym w formie tablicy, bądź plakatu. Wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mogą być podświetlone, ażeby były dostrzegalne w porze nocnej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, którą spotkać można prawie wszędzie, nie jedynie w dużych miastach, lecz także na wsiach, czy przydrożnych działkach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.