Sprawdź, co się teraz opłaca
Billboard
Twórca artykułu: Robert Ashworth
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

TV, radio, sieć – w jaki sposób zastosować te środki przekazu, by owocnie reklamować swoją firmę?

Chyba każdy debiutujący przedsiębiorca, który robi pierwsze kroki w świecie biznesu ma kłopot z widocznością swej marki na rynku. Sposobem, by odwrócić taki stan rzeczy, a tym samym zyskać większą liczbę potencjalnych klientów, jest zainwestowanie w reklamę.
windows
Twórca artykułu: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Obecnie większość przedsiębiorców zaczęła korzystać z komputerów i laptopów

Za ich pomocą pracownicy będą mogli wystawiać faktury, wysyłać maile i wykonywać wiele innych zawodowych obowiązków. W zdecydowanej większości firm, nawet jednoosobowych, funkcjonują specjalne programy sprzedażowe, księgowe czy kadrowe, a w nieco większych profesjonalne systemy ERP. Poza tym na komputerach pracownicy gromadzą dokumenty firmowe, projekty, którymi się zajmują i inne potrzebne w codziennych obowiązkach dane.
podatki
Twórca artykułu: David Besnette
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

Ogonki w urzędach skarbowych i pocztowych pod koniec kwietnia mogą konsternować. Jest sposób, ażeby je ominąć.

Elektroniczne przedkładanie zeznania podatkowego- to prostsze niż myślisz

Elektroniczne rozliczanie deklaracji podatkowej jest niezwykle proste i zajmie ledwie kilka minut. Jeśli są, zatem Państwo znużeni marnotrawieniem swego cennego czasu w kolejce na poczcie bądź w ”skarbówce”, ciepło skłaniamy do bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem naszego programu i do wypełnienia deklaracji internetowej.
pole - rolnictwo
Twórca artykułu: HintenRum
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób UE pomaga Polsce?

W ostatnim czasie nadmierne krytykowanie UE jest niesamowicie rozpowszechnione. Jednakże należy mieć na uwadze, że chociaż niewątpliwie Unia ma sporo wad, to jednakże nie jest powiedziane, iż pod każdym względem jest ona beznadziejna.
firma
Twórca artykułu: Ministerio de Relaciones Exteriores
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co to jest pit 11? Co zrobić, jeśli pracodawca nie da nam takiego dokumentu? Czy pomimo tego musimy złożyć deklarację podatkową?

Pit 11 to dokument, który musimy dostać od naszego pracodawcy do ostatniego dnia lutego. Są na nim uwzględnione nasze dochody za zeszły rok. Na tej podstawie trzeba wypełnić pit i wysyłamy do właściwego urzędu skarbowego.


Co to jest pit 11? Co zrobić, jeśli pracodawca nie da nam takiego dokumentu? Czy pomimo tego musimy złożyć deklarację podatkową?

Wiadomo już co zrobić z pit 11, a co jeśli tego dokumentu pracodawca nie da nam? Niestety zdarza się też i tak.
Miejsce dla inwalidy
Treści źródłowe: http://sxc.hu/

Dobre planowanie bazą sukcesu rozwojowego każdej firmy

Jeżeli prowadzisz firmę albo jesteś chociaż szefem większego działu w przedsiębiorstwie pomyśl, jak zarządzasz pracą podwładnych. Czy działasz intuicyjnie, czy długofalowo?
zatrudnienie

Dlaczego ważne jest uczestnictwo w szkoleniach? Jakie szkolenia warto robić? Czy kursy, które dotyczą hobby to strata pieniędzy?

Osoby, które skończyły studia i już zakończyły naukę, same muszą zadbać o to, by zdobywać nową wiedzę. To istotne, ponieważ branie udziału w kursach, to podnoszenie swoich kwalifikacji, ale także utrzymywanie naszego umysłu w dobrej kondycji, mimo starszego wieku
pit online
Twórca artykułu: Juha Kettunen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Informacje odnośnie składania deklaracji podatkowej

Wraz z początkiem każdego roku jesteśmy zobowiązani rozliczyć się dochodów z całego roku. Do naszej pełnej dyspozycji jest dużo portali, na których znajdziemy dużo ważnych porad w tym zakresie. Dzięki nim nie popełnimy żadnego błędu podczas wypełniania deklaracji. Między innymi z tego powodu tak dużo osób wybiera korzystanie z pomocy niezwykle doświadczonych. W przypadku deklaracji pit 28 wymagane są inne wytyczne.
lupa
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Czy szukamy kogoś, kto zrobi wywiad gospodarczy?

Czasem okazuje się być tak, że chcemy się upewnić w jakichś swoich przekonaniach, nie dając nic nikomu po sobie rozpoznać. Wtenczas powinniśmy zatrudnić kogoś, kto to wszystko za nas wykona, tak byśmy my mogli jedynie zainkasować interesujący nas raport.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.