Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) - Właściciwie komu oddać 1% daniny

Chciałbyś oddać 1 procent własnego daniny? A myślałeś, jak to w zasadzie przygotować? Ten maciupki artykuł jest dla Ciebie.


Od wiosen Organizacje Pożytku Publicznego - nazywane w skrócie OPP - są dokonywane w indywidualnym intencji - by Podpierać osobom, które same sobie dopomóc nie umieją, bądź nie mogą.
Broszury reklamowe
Twórca artykułu: Charles Clegg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Pociechy, osoby dojrzałe, pupile, placówki, w których pomieszkują samotne mamy - to wyłącznie część alternatyw jakie posiadasz, aby przekazać własny 1%. Istnieje duża ilość opcji oddania osobie funduszy, więc dlaczego nie wybrać faktycznie 1 procent podatku? Rezultat jest bardzo prosta - czynisz to, gdy wypisujesz swoje pisane co roku rozliczenie podatku PIT, a zapełnienie dodatkowej kolumny na papierze nie pochłonie ci wiele czasu. Na przekór pozorom, ten czas będzie użyta w ważnym celu - w celu Pomocy potrzebującym. Świadomość uczynienia czegoś wspaniałego, zawsze pozostawia w środku ślad, wywołując uśmieszek na buzi - czemu miałbyś tego nie poczuć? Dla niejednego, nasz jedyny malutki procencik, jest okazją wyjścia na prostą, może w ogóle odsieczą w trudnej sytuacji życiowej. Oczywiście, nie musisz oddawać własnego 1%, ale czemu nie zaoferować pomocy organizacji, kiedy właściwie nic was to nie kosztuje? Nawet ludzie będące na rencie lub emeryturze, które same wypisują swoje PIT-y, mogą przekazać swój 1 procent podatku, a więc czemu nie My?
Jeśli nadal deliberujesz, czy dać 1 procent podatku, zastanów się, czy Wy w jakimś czasie nie będziesz pragnął takiej pomocy.

Jeśli omawiany tu artykuł wciągnął Cię i chcesz więcej, to zapewne przypadnie Ci do gustu link referencyjny (http://www.ulgaoddlugu.pl/ile-komornik-moze-zajac/), gdzie jest sporo postów.

Być może taki 1% przyjdzie na ratunek w jakiejś chwili i Wam?
21-12-02 09:56:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.