Jak umeblować salon, aby bez rumieńców wstydu na policzkach i z ogromną chęcią móc podejmować w nim sąsiadów

Nowo wybudowany domek wymaga szczególnej oprawy. Jego posiadacze sadzą cyprysy wzdłuż płotów, stawiają grilla, podlewają i koszą soczyście zieloną trawę, a wjazd do garażu wykładają płytami betonowymi. Wszystkie wymienione elementy stanowią tylko zewnętrzną dekorację, ale i wnętrze domku musi prezentować się imponująco. Kiedy sąsiedzi zaproszeni na parapetówkę przekroczą próg, ich kończyny aż ugną się z zachwytu. Najpierw z pewnością udadzą się do salonu, którego wyposażenie ma potwierdzać dobry smak właścicieli takiej rezydencji, a czasem stanowić również dowód na zasobność ich portmonetki. W każdym razie to pomieszczenie spełnia przede wszystkim funkcje reprezentacyjne i musi być zawsze czyste i przygotowane na przyjęcie gości.
sofa
Twórca artykułu: Kvadra
Treści źródłowe: Kvadra
Meble do salonu są najistotniejszym elementem w jego wnętrzu.

Masz masę wolnego czasu i chcesz poszerzyć wiedzę z powyższego działu? W takim razie najedź na łącze do serwisu i tam ciesz się szczegółowymi postami.

Do tej grupy domowych sprzętów koniecznie należy zaliczyć bukową, podwieszaną półkę z 100-calowym odbiornikiem telewizyjnym i ławę, na której mieszkańcy postawią cynową miskę z chrupkami z kukurydzy. W kącie salonu możemy zamieścić nieduży barek, a do jego wnętrza włożyć flaszki z trunkami i przejrzyście czyste szklanice.


Inne artykuły

Każdy, kto posiada salon fryzjerski lub restaurację, jest świadom tego, jak ważny jest wystrój oraz klimat jakiegoś lokalu

działalność
Twórca artykułu: Times Square Public Relations
Lokal tworzą ludzie - to fakt, ale nie do końca. O miejscu często świadczy nie tylko rewelacyjny kucharz lub fryzjer, ale też kolor ścian czy przykuwające uwagę drewno na posadzce.


Centralne miejsce w salonie zajmie olbrzymia tapicerowana kanapa i przynajmniej 2 fotele, na których sąsiedzi będą w stanie wygodnie się rozsiąść. Fotele mogą jednakże zostać zastąpione przez sofy jednoosobowe - meble-bogart.pl/sofy-i-kanapy-c-32-31.32.html. W dzień takie sofy mogą służyć jako fotel, czyli staną się ekstra miejsce do siedzenia, a w nocy można je bez trudu rozłożyć, zwiększając w ten sposób liczbę miejsc noclegowych w kawalerce. Sofy jednoosobowe można zakupić w dobrze zaopatrzonych salonach
sofa
Twórca artykułu: Camilo Vander Huck
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
meblowych lub w internecie. A kto uwielbia majsterkować i zna się choć trochę na stolarce, to zawsze może zbudować taką sofę we własnym warsztacie lub podreperować tę starą, otrzymaną przed czterema laty w podarunku weselnym od matki i ojca.

Meble do salonu będą sprawiały wrażenie bardziej eleganckich, jeśli w pomieszczeniu nie zabraknie prostokątnego dywanu w delikatnych kolorach, afrykańskich roślin w donicach i kaszmirowych zasłon w okiennych otworach. Obmyślając rozstawienie mebli w pokoju warto pozostawić nieco niezagospodarowanego miejsca, które będzie przydatne świeżo upieczonym rodzicom. Będą mogli bez trudu postawić na mozaice wózek dziecięcy albo chociażby nosidełko.
19-09-01 13:18:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.