Toner - czyli, kolejny tekst pochodzący z rodzaju "co to jest?" oraz "z jakimi rzezami to się je?"

Co to bywa drukarka ma pojęcie każdziutki z nas samych. Co się wewnątrz niej znajduje jednak nasze osoby nie interesuje - byleby tak naprawdę działała oraz nie wciągała papieru. Bywa to standardowe myślenie każdziutkiego, kto taką drukarkę ma.
sklep - fotogram
Twórca artykułu: Magic Madzik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


toner
Twórca artykułu: VirtualErn


Jednakże istnieje pojedyncza rzecz, co niewiarygodnie nas wewnątrz drukarkach ciekawi i co w rzeczywistości musimy wiedzieć - jest to fakt, jakie mamy w posiadaniu "wkłady" w drukarce, dzięki którym ona w ogóle może działać. Jak te wkłady się nazywają oraz co dobrze jest na ich temat mieć pojęcie? Odczytuj dalej, a się wszyściutkiego po dowiadujesz!


Wkłady do drukarek, które dla wielu spośród nas to najzwyczajniej zmora, nazywane są tonerami. W uzależnieniu od typu i modelu drukarki, mogą być one bardziej tanie albo droższe, jednak jedno pozostaje pewne - autentyki tonerów za każdym razem są o wiele bardziej drogie, mając możliwość sięgnąć kwoty (za jeden toner) nawet więcej niż 120 złotówek. Z tego powodu właśnie sporo spośród nas kupuje ich zamienniki, które to zaznaczymy "Muszą" być kompatybilne z konkretną drukarką.

Zaciekawił Cię taki tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź też ten odnośnik. Pokrewne informacje znajdziesz również tutaj drukarnia etykiet samoprzylepnych.

Jeżeli takie nie są, po prosu nie wejdą w wejście dla tonerów wewnątrz drukarce, przez co nie będą miały jak zadziałać.
Istnieje kilka kolorków tonerów, o nazwach: Black, Cyan, Magenta i Yellow, których polskie tłumaczenie kolorów to po prostu toner czarny, niebieściutki, purpurowy i żółty - pierwszy z nich (czarny) jak to łatwo się domyśleć, to najmocniej podstawowy kolor, podczas gdy dzięki 3 pozostałym, możemy otrzymać calutką potrzebną nam gamę kolorystyczną, dzięki temu, iż owe kolory są po prostu mieszane poprzez naszą drukarkę.

Niezwykle nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, żeby przejrzeć ten wpis. Jeśli czujesz ochotę na inne, to kliknij ten link i przenieś się do kolejnej strony.

Warto też wspomnieć, iż cała czwóreczka kolorów ma w posiadaniu oznaczenie w postaci skrócenia "CMYB".
20-06-16 07:42:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.