Z jakiego materiału powinien zostać stworzony dobry termos, żeby długo zachowywał ciepło?

Kiedy zbliża się lato, rozpoczynamy planować nasze rodzinne wyjazdy. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd pod namiot, to z pewnością przydadzą się nam pewne dodatkowe przyrządy.


naprawa auta
Twórca artykułu: Georgia National Guard
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


stylowy termos ze stali
Treści źródłowe: christmasstockimages.com


Inne artykuły

Jaka grupa zawodowa jest uważana za niezwykle rzetelną oraz w jaki sposób można by się z nimi skontaktować?

skup aut
Twórca artykułu: Bill Abbott
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Złośliwość rzeczy martwych to znane zjawisko, które dotyka wszystkich ludzi i to zazwyczaj w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Ponadto może tyczyć się dosłownie dowolnej dziedziny naszego życia: od dotyczącej kulinariów, przez motoryzację po informatykę.


Kłopot może być jeszcze większy, jeżeli tyczy się naszej pracy zawodowej.


Może to być namiot, materac czy oczywiście profesjonalny termos. Ten musi utrzymywać ciepło jak najdłużej, abyśmy idąc na długą wycieczkę w np. góry, mogli w każdej chwili radować się szklanką gorącej herbatki czy kawy. Na szczęście obecnie w marketach ze sprzętem turystycznym lub z AGD jest bardzo duży wybór różnego typu produktów. Dlatego też jeżeli ktokolwiek z naszej rodziny jest gorliwym turystą, to stylowy termos ze stali byłby dla niego idealnym wprost podarunkiem. Co ciekawe, termosy nie muszą przechowywać wyłącznie napojów. Inne ich typy przeznacza się do transportu posiłków. Niektóre termosy, szczególnie te z nieco wyżej półki cenowej, mogą posiadać dodatkowo również pojemnik termiczny, z którego można korzystać również w czasie podróży autem na np. nasz biwak.


Stalowe termosy należą do takich, które przetrzymują temperaturę przez dłuższy okres czasu. Poza tym kupując taki produkt musimy też zwracać uwagę na producenta i na objętość danego produktu. Niezwykle interesującym rozwiązaniem jest tego typu termos, który posiada pojemniki po dwóch stronach. W taki sposób można by do jednego termosu wlać tak herbatkę, jak i np. kawę.


Poza tym dobry termos powinien mieć podwójne ścianki. Przynosi to dodatkową izolację termiczną. Tego typu produkty są niezwykle eleganckie oraz na pewno można by wziąć je na np. delegację.
20-03-11 07:47:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.