Jakimi metodami promują się obecnie markety oraz dyskonty, rola gazetek w takiej reklamie.

Dyskonty oraz markety stały się nieodłączną częścią naszych osiedli, w zasadzie na każdym z nich spotkać można co najmniej parę. Sklepy takie zaczynają coraz szybciej wypierać tradycyjny handel, w wielu miejscach już praktycznie nie ma niewielkich rodzinnych sklepików, w których kupić można było wiele pysznych rzeczy.

Jednak jeżeli nawet tak jest i wiele osób na to marudzi, to jednak popularność takich sklepów cały czas się powiększa, a liczba klientów je odwiedzających dynamicznie wzrasta. Zwłaszcza że takie sklepy bardzo często robią najróżniejsze promocje i wyprzedaże, dzięki czemu wiele produktów można kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sklepy w celu poinformowania klientów o takich promocjach posiadają różne sposoby, w niejednym przypadku są to nawet kosztowne reklamy radiowe i telewizyjne, szczególnie jeśli jakaś promocja będzie dotyczyć sklepów z całego kraju. Lecz na lokalnym rynku sklepy także często organizują najróżniejsze akcje promocyjne, a w takim przypadku najlepiej się sprawdzają najróżniejsze gazetki promocyjne.

Chyba każdy z mieszkańców większego osiedla wchodząc na klatkę schodową nie raz widział porozkładane aktualne gazetki promocyjne pobliskich sieci handlowych.

Zobacz, co znajduje się w tym serwisie. Te informacje też z pewnością okażą się dla Ciebie niebanalne, ponieważ opisują pokrewną problematykę.

Przeważnie są one cyklicznie drukowane i rozprowadzane wśród mieszkańców mieszkających w pobliżu, przez co cały czas mają oni wiadomości o tym, co właśnie jest oferowane w konkretnym sklepie w promocyjnych cenach. Badania pokazują, że skuteczność gazetek promocyjnych jest rzeczywiście duża, dużo lepiej zdają egzamin niż inne formy reklamy i promocji. Duża część osób, którym wpadnie w ręce biedronka gazetka promocyjna dość dokładnie ją czyta, i niekiedy jest to impulsem aby zrobić zakupy. Szczególnie że przeważnie i tak w takich sklepach wiele osób każdego dnia coś kupuje, więc gazetka niekiedy jest impulsem do tego, żeby zrobić sobie spacer i kupić co potrzeba. Wszystko wygląda na to, że jeszcze przez wiele lat takie gazetki będą nieodłączną częścią naszych zakupów, zwłaszcza że chętnie po nie sięgają również małe firmy handlowe.
20-11-13 08:24:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.