Czas to pieniądz - głosi porzekadło stare jak nasza cywilizacja i wydaje się być ono aktualne w obecnym wieku, jak pewnie nigdy przedtem

W obecnych czasach wszystkie firmy pragną w jakikolwiek sposób się reklamować - wręczanie różnych gadżetów z nazwą naszej spółki jest fantastyczną podprogową reklamą, w szczególności jeżeli gadżet jest naprawdę pożyteczny i ktoś będzie go używał.


Ponoć reklamy, które najskuteczniej trafiają do konsumentów, to te wyświetlane w telewizji.
duży magazyn w firmie
Twórca artykułu: arileu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jednak zakupienie choćby 20 lub 30 sekund w paśmie reklamowym znanej stacji jest tak nieziemsko drogie, że pozwolić sobie na to mogą wyłącznie nieliczni. Reszta, a więc mniej więcej 90% firm istniejących na rynku, usiłuje radzić sobie w inny sposób. Rewelacyjnym sposobem jest reklama podprogowa, w której chodzi o to, że dajemy klientom lub gyros elektryczny kontrahentom gadżety z firmowym logo. Powinny być one jednak na tyle użyteczne, aby osoba, która go otrzymała, naprawdę miała zamiar go używać. Wybornym pomysłem są zegary reklamowe. Możemy wręczać je wyłącznie wybranym (czyli najlepszym) naszym klientom. Taki skromny upominek w dowód uznania naszej skutecznej współpracy. Rzecz jasna zegar musi być solidnie zrobiony, tak by ktoś miał ochotę powiesić go na ścianie w swoim biurze.

Nie ociągaj się - kliknij link i raduj się zawartymi tam świeżymi postami. Zapewne rozszerzą one Twą znajomość rzeczy na powyższy temat.

Dobrym pomysłem są zegary metalowe, ponieważ prezentują się niebywale szykownie. Zegar rzecz jasna musi mieć na tarczy nasze logo.
Musi być ono zauważalne, ale nie za duże, żeby nie wyglądało to na nachalną czy wręcz kiczowatą reklamą. Pamiętajmy, że zwykle mniej znaczy więcej. Co najistotniejsze - za tego typu zegary nie należy pobierać opłaty.
21-09-04 07:22:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.