W jakich rzeczach pomagają nam różne aplikacje? Z pewnością to duże ułatwienie jeśli chodzi o bankowość elektroniczną

Wraz z rozwojem nowych technologii zmianie uległ sposób korzystania z usług bankowych. W dzisiejszych czasach oprócz wizyty w placówkach banku albo korzystania z usług banku przez Internet jest możliwość korzystania z aplikacji mobilnej w naszym telefonie.


To z jej pomocą będziemy mogli sprawdzić saldo rachunku, zlecić przelew a nawet wziąć kredyt. Ten rodzaj bankowości jest stosunkowo młodą ale godną uwagi propozycją. Sporo banków tworzy takie aplikacje, które ułatwią korzystanie z naszego konta. Zazwyczaj są bardzo intuicyjne oraz o mało skomplikowanej budowie.

Intryguje Cię prezentowany wpis? Jeżeli tak, to poznaj ten unikalny serwis (https://miras-przeprowadzki.pl/cennik.html). Znajdziesz w nim wiadomości, które okażą się dla Ciebie absorbujące.

Niestety możemy z nich korzystać jedynie na telefonach z systemem Windows Phone, Android, iOS rzadziej Symbian. Po wpisaniu hasła do aplikacji ujrzymy saldo naszego konta, będziemy mogli zrobić przelew czy też przejrzeć historię. Sporo banków oferuje większe zastosowanie bankowości internetowej, przykładowo umożliwiając wzięcie kredytu lub założenia lokaty.

aplikacje na telefon
Twórca artykułu: Global Panorama
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jest to duże ułatwienie szczególnie, jeśli potrzebujemy szybkiego dostępu do naszego rachunku. Bankowość mobilna jest dosyć bezpieczna, połączenie jest szyfrowane, a my aby mieć dostęp musimy każdorazowo podać hasło. Rzecz jasna spore znaczenie ma sieć z której łączymy się z bankiem. Podczas łączenia z nieznanym Wi-Fi lepiej unikać używania takiej aplikacji mobilnej, a korzystając z sytemu Android zaopatrzyć się w antywirusa. Dodatkowo należy pobierać aplikacje mobilne z pewnego źródła oraz upewnić się, że jest to oficjalne oprogramowanie (aplikacje na telefon) wypuszczone przez nasz bank. Jak zaznaczają specjaliści, bankowość mobilna na chwilę obecną jest bezpieczniejsza aniżeli internetowa, jednak musimy być ostrożni, bo może to w niedługim czasie ulec zmianie.


komórka
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy również udostępniać swoich haseł ani zapominać o właściwym wylogowaniu się. W przypadku zgubienia telefonu najważniejsze co trzeba zrobić, to powiadomić bank i poprosić o pomoc albo zablokowanie aplikacji mobilnej.

Jeśli ciekawi Cię problematyka omawiana w tym artykule, sprawdź pełną ofertę, a z pewnością okaże się ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Stosując się do powyższych zasad możemy być pewni, iż nic się złego nie stanie, a nasze konto w banku będzie zabezpieczone właściwie.
20-11-19 00:10:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.