Jak reklamować stronę swej firmy w Sieci?

Osoby, jakie mają swą spółkę wielokrotnie pragną promować ją na wielu płaszczyznach. Zaczynając od zwykłego szyldu przed biurem czy wizytówki do promocji zamieszczanej w prasie lub w serwisach wirtualnych.


Dla większej części spółek taka postać reklamy mogłaby być doskonałym uzupełnieniem tzw.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeżeli tak, to sprawdź dodatkowo ten świetny artykuł. Sprawdź, to również będzie dla Ciebie wartościowe.

marketingu szeptanego.


Google Moja firma to świadczenie znajomej na calutkim świecie spółki posiadającej swoją główną siedzibę w amerykańskim miasteczku pod nazwą Mountain View. Ogólnie znanym faktem jest to, że ta spółka ma w swej palecie niezwykle dużo usług, z jakich część jest skierowana do ludzi odpowiadających bezpośrednio za promocję działalności rynkowej w Sieci. Google (https://www.artefakt.pl/pozycjonowanie-cennik) Moja Firma to zupełnie nieodpłatna usługa, która jest nowszą wersją świadczenia Miejsca Google dla Firm (na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź). Google Moja Firma mogłaby też stanowić znakomite uzupełnienie posiadanej witryny zakładowej. Wiadomości, jakie zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być później wyświetlane na szczeblu różnorodnych innych serwisów wliczających się do tej kalifornijskiej firmy, przykładowo samej wyszukiwarce lub w Google Maps.


portret - komputery
Twórca artykułu: włodi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Jak wybrać sprawdzoną agencję reklamową?

telebim reklama
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl
We współczesnych realiach finansowych marketing jest dla przedsiębiorstw czymś absolutnie niezbędnym. Każda działalność musi przyciągać klientów. Korzystna oferta nie wystarczy, trzeba też skutecznie ją rozreklamować. Można przyjąć do pracy specjalistów w tej kwestii, tworząc w biznesie komórkę odpowiedzialną za promocję. Mądrzejszym gospodarczo i efektywnie rozwiązaniem wydaje się jednak opłacenie zewnętrznej agencji marketingowej do zrealizowania danego zadania.


Google Maps to niezwykle rozbudowany wariant na np. zaprezentowanie nie tylko drogi do każdego zakątka, ale również przykładowo do przedstawienia w formie graficznej okolicy, w której poszukiwane przez nas miejsce się mieści. Sama wizytówka Google Maps to bardzo pomocna dla różnorakich poszukujących danych o danej spółce osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na poziomie wyników wyszukiwania danego wyrazu głównego i posiada podstawowe wiadomości o firmie. Podawane są one poprzez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> Publishing Dynamics Webdesign.


Przykładowo: jeżeli mamy aktywność i podamy jej miejsce lokacji w Google Moja Firma, to osoba, jaka szuka siedziby naszej korporacji po wpisaniu jej nazwy w wynikach wyszukiwania zobaczy naszą stronę Google Maps, zatem przykładowo udostępnione wcześniej przez firmy informacje takowe jak np. zdjęcie oraz dane kontaktowe.
21-02-20 07:42:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.