Posiadasz balkon? Przeczytaj, co zachwyci cię w nadchodzącym sezonie!

Zima to czas, gdy w przydomowym ogrodzie bądź na tarasie malutko się dzieje. Pogoda nie sprzyja nawet krótkim wyjściom, nie wspominając już o siedzeniu czy upajaniu się widokami, których nie ma.


prąd
Twórca artykułu: ninara
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jest to też jednakowoż idealny czas na opracowanie przeróbek, które zaczniemy razem z nastaniem ciepłych dni.


Niezależnie od planowania prac porządkowych należałoby poświęcić ciut czasu na przemyślenie wystroju ogrodu. Może warto byłoby nasadzić awangardowe kwiaty lub wymienić donice? Jeżeli przedtem posiadaliśmy zaledwie standardowe, zszarzałe, okrągłe, jesteśmy w stanie odważyć się i zdobyć już teraz prostokątne donice, które mogą się poprawniej wkomponować w kształt tarasu, a na pewno będą się dobrze przedstawiać z przesadzonymi roślinami. Kiedy zdecydujemy się na większy wymiar, damy radę w takiej donicy urządzić mini-skalniak lub umieścić kilka gatunków roślin. W okresie kwitnienia sprawi to wybuch odcieni niezależnie od żyzności gleby w ogrodzie! - .


prostokątne donice
Twórca artykułu: Joanne
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Czy posiadaliśmy już profesjonalne kosmetyki do włosów?

profesjonalne kosmetyki do włosów
Twórca artykułu: Luke Lawreszuk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Każdy typ włosów wymaga właściwej pielęgnacji, tak by mogły być błyszczące oraz silne. Przez to tak istotne jest to, aby na początku powiedzieć, jaki się ma rodzaj włosów, a potem dobrać do nich odpowiednie kosmetyki.


Innym tematem wartym omówienia jest podświetlenie ogrodu. Dla uprzyjemnienia atmosfery wszelkie źródła przytłumionego światła będą stosowne. Jednak w miejsce normalnych lampek solarnych możemy spróbować, jak funkcjonują podświetlane donice, jakie z natury swej pełnią dwie role - doniczki na zieleń i źródła światła po zmroku. Przy kupowaniu ich zwróćmy tylko atencję, czy pracują na akumulator, czy wymagają stałego podłączenia do sieci elektrycznej, co potrafi niekiedy być cokolwiek problematyczne - .

Dochodzisz do wniosku, że prezentowany tekst jest wartościowy? Jeżeli tak, to zobacz poza tym ten wiarygodny tekst (https://super-edu.pl/korepetycje/matematyka/lublin) - on również przykuje Twoją uwagę.

/J]


W każdym razie, takie podświetlane donice są dobrym sposobem na uatrakcyjnienie ogródka, szczególnie że w atrakcyjny sposób mogą podkreślić atuty szczególnych okazów, jakie tam hodujemy.
20-06-29 07:43:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.