Sprowadzanie towaru z zagranicy a następnie upłynnianie go z zarobkiem? Faktycznie, jest taka możliwość, lecz trzeba wiedzieć o niektórych kwestiach

Parę lat temu można było sprowadzić rzeczy z Chin i czekać, w zależności od asortymentu, na naprawdę wysoką marżę w wysokości kilkudziesięciu albo kilkuset procent. Te czasy już minęły. Teraz marża to często 5 do 10 procent.

Produkcja w Chinach jest droższy. Ten trend jest nieodwracalny, wciąż jednak jest tak tanio, iż można sprowadzić towar na niewielką skalę i sprzedać go z zyskiem. Sporą grupę pośredników w imporcie z Chin tworzą jednoosobowe przedsiębiorstwa. Zamawiają dajmy na to dwa tysiące egzemplarzy jakiegoś produktu, sprzedają go przez kilka miesięcy za pośrednictwem Internetu i zarabiają. Ale każdorazowo widać, że dany towar został wybrany z rozmysłem i zajmuje niszę rynkową.

Jeśli znalezienie dodatkowych danych na prezentowany temat jest dla Ciebie niezwykle ważne, to aby je zdobyć prześledź witrynę (https://www.swiatnieruchomosci.pl/), na której je na pewno dostrzeżesz.

Często jest to dajmy na to hurtownia wielobranżowa internetowa, która też umyślnie sprowadza jakiś produkt bo przez kilka miesięcy ma na to zbyt.
Ładunki, kontenery
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu
. Musisz mieć na uwadze, że całkowity koszt nabycia to nie jedynie cena towaru, lecz również przewiezienia, cła, opłat portowo-magazynowych, ewentualnych nieprzewidzianych kontroli. Na pytania, jakiego rzędu są to koszty nie jest łatwo tak od razu odpowiedzieć\dac odpowiedź, jesteśmy w stanie je poznać dopiero wtedy, kiedy wiemy, jakiego typu towar sprowadzamy oraz w jakiej ilości. Od tego zależy wielkość cła, cena transportu, jak również ryzyko dajmy na to skanu lub rewizji kontenera na granicy.

Inne artykuły

Różne kategorie taśm

Wina australijskie
Twórca artykułu: Joseph’s Wine & Food
Treści źródłowe: Joseph’s Wine & Food
Dostępne są różnorodne rodzaje taśm, których cechy i zastosowania to bardzo liczny obszar, mimo że znane są właściwie wszystkim, to jednak nie każdy jest w stanie odróżnić je od siebie.


Polscy przedsiębiorcy często mają problem z wyborem uczciwego dostawcy – na stronach B2B bardzo dużo jest oszustów, często bardzo dobrych w swoim fachu. Sprawdzenie takiej oferty utrudnia duży dystans jak i bariera językowa oraz kulturowa.

Czy masz ochotę może dostać link do strony wino malbec , gdzie oczekują na Ciebie kolejne wpisy? Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu nasz serwis.

Warto z pewnością próbować – w Sieci można znaleźć porady, jak zrobić to na własny rachunek. Gdy w grę wchodzą większe pieniądze zleca się profesjonalną kontrolę ewentualnego kontrahenta.

Druga pułapka to normy, certyfikaty, oznaczenia w kierunku wprowadzania sprowadzanego produktu na rynki UE. Załatwianiem takich formalności należy się zająć jak najwcześniej. Jest czasem tak, że nabywca dopiero podczas odprawy celnej jest informowany o ty, że brakuje mu zezwolenia od jakiejś instytucji. A potem towar ”leżakuje” w porcie, a importer toczy boje z Państwową Inspekcją Handlową albo SANEPID-em.
20-08-28 09:51:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.