Nieskąplikowane metody na przyciągnięcie klienta

Skuteczna reklama niewielkiej firmy nie musi być droga. Do nabywcy zdołamy dojść już za kilka tysięcy złotych. Do wyboru jest bez liku sposobów - od zwykłych ulotek po kampanie w lokalnych mediach.


Każda osoba otwierająca firmę musi pamiętać o promocji. Nawet perfekcyjny pomysł na biznes nie sprawdzi się przy niedostatku klientów. Nie należy jednak działać pospiesznie. Gdy interes dopiero raczkuje, liczy się wszelki grosz. Wielkie pieniążki na reklamę w telewizji albo największych czasopismach wydają rynkowi giganci. Na początku wystarczą foldery, ogłoszenie w regionalnej prasie czy też internecie lub niewielki billboard w otoczeniu firmy. Wybór metody zależy od możliwości pieniężnych, jak także zakresu prowadzonej działalności. Gros fachowców podkreśla jednakże, iż planując najmniejszą wręcz kampanię, należy zastosować sposoby złożone. Taka strategia powiększa szansę na dotarcie do ogromnej grupy klientów.


Dwójka maluchów
Twórca artykułu: Donnie Ray Jones
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Gazetki z towarami w promocyjnych cenach

Promocja
Treści źródłowe: flickr.com
Jeśli chcemy obniżyć cenę jakiegoś produktu warto pokazać to klientom w gazetce promocyjnej. Wtedy należy na określony termin przyszykować kilkanaście artykułów w niższych cenach. To sprawi, że klienci z czystej ciekawości pojawią się w naszym sklepie. Część przyjdzie kupić jedną rzecz w promocyjnej cenie, a część klientów będzie wychodziła z całym koszykiem produktów, bo wyjdzie na to, że tego jeszcze nie ma w domu, to na pewno się przyda itp..


Na przykład nowo powstała restauracja powinna postawić na kolportaż ulotek na terenie pobliskich osiedli, jak również na kilka niedrogich reklam w miejscowej prasie bądź darmowych gazetkach.

Czy poszukujesz na stronie producent tablic reklamowych czegoś bardzo ciekawego? Zapraszamy więc do nowego artykułu. Trzeba tylko kliknąć w podany link.

Doskonałym pomysłem będą gadżety reklamowe, takie jak polary - znajdź więcej| - z nadrukiem. Jest dużo sposobów na korzystanie z konkretnych odmian reklamy jak też opracowanie kampanii.


Katalogi to prosty jak też niedrogi sposób dojścia do klienta, należy jednak z nimi uważać.


Rozmazane na szybie pojazdu czy też zalegające przy wejściu do klatek schodowych odstraszą klienta. Ulotki możemy roznosić samemu, desygnować to zajęcie swoim pracownikom, wynająć studentów bądź skorzystać z usług listonosza.
20-08-13 09:53:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.