Bezpieczne zakupy on-line – na co zwrócić swoją uwagę

Coraz to więcej Polaków korzysta z propozycje e - sklepów. Jednak jak wynika z ankiet, ciągle czterdzieści procent z nas lęka się, że otrzyma inny towar czy taki, który będzie felerny lub nie będzie spełniać oczekiwań. Nieomalże jedna trzecia polskich e-konsumentów boi się, iż przesyłka w ogóle nie dotrze. Ażeby uchronić się przed oszustwem wskazane jest zachować w pamięci oraz stosować kilka prostych zasad.
Przy selekcjonowaniu sklepu, w jakim potrzebowalibyśmy zrobić zakupy, warto kierować się opiniami pozostałych internautów np. . Wedle badań 44 procent kupujących online oświadcza, iż sugeruje się zdaniem innych o wybranym serwisie. Ujemna ocena wystawiona przez konsumentów może być dla nas sugestią bądź ostrzeżeniem. Toteż dobrze jest zaczerpnąć informacji na serwisach służących do oceny marketów. Warto również wystawiać rzetelne opinie nie tylko w momencie, gdy market (E.Leclerc Kielce >> tylko profesjonalne informacje przejdź na naszą witrynę) nie spełnił naszych oczekiwań, ale także wtedy kiedy byliśmy usatysfakcjonowani.
zakupy
Twórca artykułu: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Warto zwrócić uwagę na to, które formy płatności proponuje dany sklep. Jeżeli proponuje jedynie klasyczny przelew bankowy, powinniśmy się zastanowić czy na pewno pragniemy wykonywać zakupy w tymże sklepie. Realizując standardowy transfer należy uzupełnić formularz o własne dane a także numer konta, co za każdym razem powiększa ryzyko oszustwa jak też zhakowania naszych danych, jeżeli pecet jest zainfekowany złośliwą aplikacją. Płacenie kartą kredytową także może być niepewne. W tymże wypadku także podajemy mnóstwo wrażliwych danych. Stąd ważne jest, żeby sklep posiadał w ofercie możliwości szybkich płatności online, dzięki którym jesteśmy automatycznie kierowani na stronę banku. Nie musimy dołączać żadnych informacji, dzięki czemu lepiej je ochraniamy.

Inne artykuły

Drewniane łuki są potrzebne, jeśli pragniemy postawić na swojej działce na ten przykład wiatę garażową

kobieta
Twórca artykułu: hair & nail concept
Treści źródłowe: hair & nail concept
Jeżeli pragniemy na własnej działce postawić drewnianą konstrukcję, np. na rośliny, to warto zaopatrzyć się w odpowiednie elementy. Nie będziemy z tym mieć jakiegokolwiek kłopotu, gdyż na rynku działa dużo firm sprzedających najróżniejsze elementy z drewna.


Jeśli planujemy zakupić na ten przykład


Realizując zakupy Elbląg (przez internet) pamiętajmy, iż polskie prawo niesie wiele przepisów chroniących prawa osób kupujących w internecie.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zobacz i sprawdź (http://lombardpiaseczno24h.pl/o-nas/) koniecznie, tutaj znajduje się coś, co z pewnością też będzie równie ciekawe.

Warto je poznać, aby nie dać się naciąć. Sklep może postawić przeróżne warunki w regulaminie, jednak i tak najważniejsza jest ustawa chroniąca prawa konsumenta.


Przy zachowaniu kardynalnych zasad zakupy online będą nie tylko szybkie i proste lecz też bezpieczne. Na pewno w tym miejscu kliknij. Bo wszak w tym wszystkim idzie, o rozkosz kupowania.
21-09-09 10:10:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.