Projekty lojalnościowe dla Kontrahentów i ich ogromna skuteczność

Miałeś taką sytuację, że uruchamiasz telewizje a tam loteria i proszą Cie o wysłanie wiadomości. Czasami czekasz na istotny telefon a tu loterie sms wysyłają Ci sms. Jest to dla niektórych bardzo denerwujące, ale przecież zawsze jest jakaś możliwość, że wysyłając tę wiadomość zdobędziesz wygraną, czyż nie? Kiedy chcę dotrzeć do pracy samochodem, w radio ciągle słyszę „ wyślij sms o treści…” Myślisz, że zanim do ciebie oddzwonią to stracisz więcej pieniędzy na wiadomości, a możliwość jest jedna na milion. Ludzie twierdzą, że loterie sms to nabijanie ludzi w butelki i czyste oszustwo.

Zobaczysz tutaj:

loteria
Twórca artykułu: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Nie możemy stwierdzić, że takie loterie w radio ZET czy RMF są niekontrolowane. Przecież te radia są tak popularne, że gdyby działo się coś nie tak Urząd Konkurencji i Ochrony Konsumenta od razu mógłby zainterweniować. Tutaj ważne jest tylko szczęście i może intuicja w którym momencie wysłać sms. Skoncentrujmy się jednak na wiadomościach, które otrzymujemy od niezapisanych numerów. Wysyłamy wiadomość zwrotną na podany numer, ale niestety to nie jest loteria i kosztuje o wiele więcej niż jest napisane. Co wtedy czynić gdy zostajesz oszukany. Niestety osoby które wyślą wiadomość zaczynają prowadzić konwersację z pracownikami call center i prowadzić z nimi konwersację sms-ową. Jest grupa osób, której w szczególności trudno się oprzeć, przede wszystkim są to starsi, schorowani i dzieci.

Programy lojalnościowe dla klientów są nadzwyczaj rozliczne. Najczęściej Klienci mogą liczyć na rozmaite zniżki, rabaty lub sprzątanie pobudowalne łódź też zbieranie punktów, jakie później wymienianie są na ciekawe nagrody. Na programy lojalnościowe w wielu przypadkach możemy natknąć się w sklepach, szczególnie marketach i hipermarketach. Często proponują one karty stałego Klienta, na jakie zdołamy zbierać punkty i następnie wymieniać je na nagrody czy też wykonywać za nie kolejne zakupy.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany wątek, to oceń (https://autoperfekt24.pl/holowanie-pojazdow-opole/) pozostałe równie ciekawe strony, które posiadają nie mniej absorbujące informacje.

W ramach programów lojalnościowych często organizowane są też loterie, które również przyciągają Klientów. Zobacz w jaki sposób zaplanować loterię promocyjną:

Niemało jednostek chętnie uczestniczy w programach lojalnościowych. Skoro regularnie robimy zakupy w jakimś sklepie oraz zdołamy mieć z tego jeszcze większe korzyści, to czemu nie zanotować się do programu lojalnościowego? Nie da się ukryć, iż rabaty, zniżki, interesujące konkursy i nagrody przyciągają większość jednostek, toteż zaciekawienie programami lojalnościowymi jest aktualnie tak szerokie. Powinno się jednak dodać, iż by dany program lojalnościowy realizował swój cel, musi być interesujący oraz korzystny, dopasowany do wyznaczonej grupy Klientów oraz szczegółowo przemyślany.
21-10-12 07:11:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.