Co warto studiować, by mieć pracę

Rynek pracy w nadchodzących latach z pewnością będzie się silnie zmieniał. Z jednej strony jest duże bezrobocie wśród młodych osób, natomiast z drugiej – 80 proc. pracodaWCów w 2014 roku oświadczało, że miało problem z odnalezieniem właściwego pracobiorcy.


Brak talentów staje się coraz to poważniejszym problemem dla światowej gospodarki.


Ci, którzy uzyskali umiejętności, które są deficytowe liczyć mogą na bardzo dobrą pozycję na krajowym rynku pracy. Wybór szkoły wyższej nie oznacza z automatu wyższych zarobków po jej ukończeniu. By mieć pracę oraz dobrze zarabiać powinniśmy znakomicie wybrać ścieżkę edukowania.

Jeżeli przedstawiany temat Cię zaciekawił, sprawdź koniecznie ten świetny link - przeczytasz tam wiele przydatnych informacji.

Jak to uczynić?


Legnica
Twórca artykułu: Serge Bystro
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Jak wyszukać dobry nocleg, w dobrej cenie?

auto
Twórca artykułu: Falcon® Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W erze kiedy świat zrobił się globalną wioską mamy wiele instrumentów oraz metod na to aby taki tani jak też dobry nocleg na własną rękę wyszukać i WCale nie trzeba korzystać z biur podróży ażeby mieć udane wczasy.


Udany nocleg jest jednym z najistotniejszych składników ekskursji, którą sobie samodzielnie organizujemy.


Z pewnością myśląc o przyszłym rynku pracy nie trzeba się nastawiać na zdobycie konkretnego fachu. W przyszłości bardziej będą się liczyły kompetencje aniżeli dyplom ukończenia konkretnego kierunku studiów. Na próżno bowiem poszukiwać kierunku "menedżer czasu", zaś taki zawód znalazł się na liście najbardziej poszukiwanych sporządzonej przez "The Telegraph". Jednym z "pewniaków" jeżeli chodzi o kierunki uczelni to wszelakie powiązane z informatyką oraz nowymi technologiami, także wydział elektroniki.

Kliknij tu, sprawdź ofertę (www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-elektryczne/) naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo konkurencyjne stawki, więc się nie rozczarujesz!

Podejmując kluczową decyzję o wyborze studiów, warto rozważyć techniczne kierunki. branża IT rozwija się niezwykle prężnie. Maturzyści, jacy obecnie wybiorą ją jako swoją ścieżkę kariery mogą być w pełni przekonani, iż jako absolwenci studiów informatycznych nie będą mieli ambarasów ze znalezieniem pracy.


Na pewno łatwiej będzie im też negocjować stawki wynagrodzeń, zarobki w tej branży bowiem są wysokie, zaś będą coraz to wyższe. Wybór kierunków technicznych ma więc mocne uzasadnienie finansowe.
20-12-04 08:51:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.