W jaki sposób można samodzielnie stworzyć swój kubek ze zdjęciem?

Napoje takie jak herbata czy też cappuccino zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, lub w kubkach, które posiadają co najwyżej nadrukowane nasze imię. A przecież wcale nie musi tak zostać.


Globalna mapa infekcji
Twórca artykułu: PRowokacja Agencja Public Relati
Treści źródłowe: PRowokacja Agencja Public Relations


Codziennie rano mógłby witać nas przy takiej czynności promienisty uśmiech naszych dzieci patrzących wprost ze ściskanego przez nas w ręku eleganckiego kubka.


Jest to do zrobienia dlatego, że aktualnie możemy zamówić zrobienie takiej pamiątki jaką jest kubek ze zdjęciem.

Zaintrygował Cię ten wpis? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła (sport-dog.pl/), które dostarczą Ci sporo detali na ten temat. Zapraszamy więc do wejścia w podany link.

Może to być praktycznie każda fotografia, np. z naszych wakacji lub takie, które upamiętnia jakąś rodzinną imprezę (urodziny naszego dziecka). Tego typu kubki mogą zostać produkowane za pomocą techniki sublimacji termicznej. Konieczne są naturalnie specjalne przyrządy, czyli między innymi drukarka, jaka posiada tak zwany tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy materiały dostosowane do sublimacji. Należy mieć w laptopie odpowiedni schemat. Potem należy wydrukować na wspomnianej drukarce (na specjalnym papierze) projekt, który zamierzamy wydrukować na kubku.

Nasze kolejne teksty są równie zajmujące, co ten. Zatem najedź na link tutaj dobra karma dla kota i przeglądaj szczegółowe informacje. Zapraszamy!

W następnej kolejności kubek trzeba włożyć do prasy transferowej razem z wcześniej wydrukowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, jakim pokryte są materiały do termosublimacji.


Inne artykuły

Konkursy programistyczne dają możliwość zmierzenia się z różnymi programistami

apteka
Twórca artykułu: Memorial Serra da Mesa
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Na rynku pracy jest dużo możliwości zawodowych dla komputerowców, a sam sektor w szybkim tempie zdobywa kolejne gałęzie biznesu. W ostatnich latach sektor IT i powiązany z nią rynek zatrudnienia przeżywa żywą ekspansję.


komoda
Twórca artykułu: Maegan Tintari
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jeżeli cały cykl zdaje ci się skomplikowany, to wiedz, że dla specjalistów nie tworzy on żadnego kłopotu.


Oczywiście dobra spółka może zrobić tego typu kubek ze zdjęciem za naprawdę niewielkie pieniądze (rzędu ok. piętnastu złotych) w bardzo krótkim czasie. Dlatego też ze względu na wszystkie detale, czasem korzystniej jest oddać projekt profesjonalistom.
21-10-05 07:39:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.